O nas

plus

Centrum Medyczne PROMED od wielu lat towarzyszy pacjentom, oferując specjalistyczne usługi medyczne na bardzo wysokim poziomie. Duża, bo przekraczająca 100.000 ilość świadczeń zdrowotnych, jakie każdego roku wykonujemy w naszych placówkach, to wynik zaufania pacjentów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu ponad 130 osób personelu medycznego wciąż możemy podnosić poziom oferowanych usług. Jakość wykonywanych przez nas usług potwierdza Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2009.

collaboration

Szeroki zakres zabiegów oraz profesjonalna diagnostyka pozwalają nam na eliminowanie problemów laryngologicznych u coraz większej liczby pacjentów. To właśnie w Centrum Medycznym PROMED znajdują pomoc osoby cierpiące na bezdech senny i zmagające się z dokuczliwym chrapaniem. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie pozwoliło na skuteczne wyeliminowanie tej dolegliwości u kilku tysięcy pacjentów w leczeniu farmakologicznym oraz wykonując zabiegi chirurgiczne u ponad 2000 osób, które zgłosiły się do funkcjonującego od 2008 roku Centrum Leczenia Chrapania.

customers

Wykonywane przez nas zabiegi oraz ich efekty sprowadzają do nas wciąż nowe osoby, zmagające się z problemami laryngologicznymi. W dziedzinie leczenia chrapania i bezdechu sennego nasze centrum nie ma sobie równych w południowej Polsce. Zawdzięczamy to długoletniemu doświadczeniu oraz jakości prowadzonych zabiegów. Staramy się, aby nasza praca pomagała jak największej ilości pacjentów. W tym celu wprowadzamy do naszych gabinetów nowoczesne urządzenia, pozwalające na jeszcze skuteczniejszą walkę z chrapaniem i bezdechem sennym.

archives

Laryngolodzy zdobywają u nas cenną wiedzę i umiejętności, dzięki czemu efektywnie przyłączają się do działań prowadzących do wyeliminowania problemu chrapania. Nasza oferta to specjalistyczne zabiegi, fachowa diagnostyka i profesjonalne usługi medyczne. Nasz zespół wciąż podnosi swoje kwalifikacje, aby sprostać oczekiwaniom pacjentów oraz rozwijać swoje umiejętności w celu podniesienia jakości świadczeń. Renomę naszej marki zbudowaliśmy dzięki Państwa zaufaniu.


Znajdź nas na facebooku Nasz profil w Google+