Okulistyka

Zapraszamy do nowo otwartej Poradni Okulistycznej w Centrum Medycznym PROMED przy ul. Nad Strugą 7 w Krakowie.
Wyposażyliśmy poradnie w bardzo nowoczesny sprzęt.

Okulista CMPROMED

 

Porady udzielane są przez:

 

DSC_0113
lek. med. Anna Ryś-Hyjek, specjalista z dziedziny Okulistyki
Terminy przyjęć:  środa 15:30 – 17:00

Celem rejestracji prosimy o kontakt:
Centrum Medyczne PROMED
ul. Nad Strugą 7, 31-411 Kraków

tel. +48 12 415 11 01
email: poz@cmpromed.pl

W zapewnianiu komfortu widzenia naszym pacjentom jesteśmy dalekowzroczni – rzecz o okulistyce.

Okulistyka to jedna spośród wielu gałęzi medycyny zajmująca się profilaktyką, diagnozowaniem, a także leczeniem wszelkiego typu schorzeń oczu, które dotykają ludzi w każdym wieku. W jej ramach w dalszym ciągu bada się budowę i sposób funkcjonowania narządu wzroku, o którym wciąż, mimo zaskakującego rozwoju medycyny, nie wiemy wszystkiego. Głównie dlatego, że organizm człowieka to wyjątkowo skomplikowany twór, w którym wiele elementów i procesów zadziwia precyzją i stopniem złożoności.

Lekarz okulista zajmuje się nie tylko przeprowadzaniem okresowego badania wzroku i doborem odpowiednich szkieł korekcyjnych. Często musi rozpoznawać różnego rodzaju choroby oczu, które utrudniają pacjentom funkcjonowanie, a w niektórych przypadkach nawet je uniemożliwiają. Po rozpoznaniu, dzięki posiadanej przez siebie fachowej wiedzy, jest w stanie dobrać najbardziej odpowiednią metodę leczenia – od kropli, aż po różnego rodzaju skomplikowane i wymagające zegarmistrzowskiej precyzji zabiegi operacyjne.

Zaawansowany technologicznie, wyjątkowo nowoczesny sprzęt diagnostyczny.

Oculist holding a pair of eyeglasses

Nasze gabinety wyposażone są w zaawansowany technologicznie, wyjątkowo nowoczesny sprzęt diagnostyczny, którego zastosowanie
pozwala na skuteczne rozpoznanie chorób i dolegliwości dotykających wyjątkowo delikatnego narządu wzroku. Lekarze-okuliści pracujący u nas to wysokiej jakości specjaliści, posiadający rozległą wiedzę i doświadczenie, które mogą wykorzystywać pomagając pacjentom. Do swojej pracy podchodzą wyjątkowo poważnie, ponieważ zależy im na tym, by osoby, które przychodzą do nich po pomoc, mogły cieszyć się wyjątkowo wysokim komfortem życia, bez chorób wzroku, które potrafią niesłychanie utrudnić lub nawet uniemożliwić normalne funkcjonowanie. Zależy nam na tym, aby nasi pacjenci byli wolni od wszelkiego rodzaju niedogodności związanych z chorobami dotykającymi oczu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby udzielać im fachowej i skutecznej pomocy, gdy tylko zaistnieje taka potrzeba.

Znajdź nas na facebooku Nasz profil w Google+