Znowu ruszamy z zabiegami Laryngologicznymi. Stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa, każdy Pacjent ma wykonywany test. Zarejestruj się na wizytę przedzabiegową.

Pobieranie materiału do badań diagnostycznych
Szanowni Państwo.

Obecnie materiał do badań diagnostycznych zleconych przez naszych lekarzy można pobrać tylko w naszych przychodniach. W przypadku uzyskania dodatkowych informacji na prosimy o kontakt mailowy.

Czytaj więcej
Nasza przychodnia skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia umówionych wizyt
Szanowni Państwo.

Z uwagi na bardzo dużą ilość połączeń telefonicznych, które obecnie otrzymujemy, bardzo prosimy oczekiwać kontaktu z naszej strony, celem potwierdzenia terminu wizyty już wcześniej umówionej - staramy się dzwonić do wszystkich z Państwa i potwierdzać wszystkie umówione wizyty.

Czytaj więcej
Ocena ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-1 - ANKIETA
Szanowni Państwo.

Z uwagi na minimalizowania ryzyka zakażenia koronawirusem w przychodniach Centrum Medycznego Promed przed każdą wizytą zostaną Państwo poproszeni o wypełnienie stosownej ankiety. W celu usprawnienia przyjęć zamieszczamy przedmiotową ankietę na naszej stronie. Jeśli mają Państwo możliwość wypełnienia ankiety w domu, prosimy o jej przygotowanie bezpośrednio przed wizytą, przyniesienie do przychodni i oddanie personelowi rejestracji.

Czytaj więcej