Kardiolog

Umów się na konsultację!

Rejestracja telefoniczna czynna od 8-16

Kardiolog leczy między innymi:

W przychodnia CM Promed w Krakowie doświadczeni kardiolodzy diagnozują i leczą choroby serca, oraz choroby układu naczyniowo-krwionośnego. Nasi kardiolodzy specjalizują się w leczeniu zaburzeń rytmu serca i niewydolności serca, ale także nadciśnienia tętniczego oraz choroby niedokrwiennej, które to stanowią poważne zagrożenie dla życia. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, świadczone przez doświadczonych lekarzy kardiologów, którzy swoje doświadczenie zdobywają i poszerzają podczas pracy na oddziałach kardiologicznych w krakowskich szpitalach.

zawał serca

Zawał mięśnia sercowego

serce kardiolog

Zaburzenia lipidowe

dusznica bolesna

Dusznica bolesna

tachykardia

Tachykardia

bradykardia

Bradykardia

zaburzenia rytmu serca

Zaburzenia rytmu serca

Najczęściej wykonywane usługi medyczne

W trosce o zdrowie nie ma miejsca na kompromisy. Dobry kardiolog Kraków to gwarancja kompleksowej oraz profesjonalnej opieki na każdym etapie leczenia. W naszej przychodni CM Promed zajmujemy się nie tylko diagnostyką i leczeniem schorzeń kardiologicznych, ale również wykonujemy specjalistyczne badania takie, jak: echo serca (echokardiografię), EKG (elektrokardiografię spoczynkową), EKG Holter (całodobowe monitorowanie pracy serca) bądź Holter ciśnieniowy ABPM (całodobowy pomiar ciśnienia tętniczego). Jesteśmy na rynku i blisko naszych pacjentów od ponad 20 lat, a nasi doświadczeni kardiolodzy otaczają pacjentów fachową opieką!

Przychodnia CM Promed w Krakowie to placówka zapewniająca fachową opiekę na najwyższym poziomie pod okiem lekarzy kardiologów, którzy nie tylko posiadają szeroką wiedzę i bogate doświadczenie, ale również cieszą się uznaniem wśród pacjentów. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób serca i całego układu naczyniowo-krwionośnego. Wykonujemy bezpiecznie i nieinwazyjne badania (Echo serca, EKG, Holter), niezwykle ważne dla prawidłowej diagnostyki kardiologicznej, pozwalającej wykryć wiele chorób zagrażających życiu takich, jak zaburzenia rytmu serca, zawał serca, niedokrwienie serca oraz wiele innych.

Jeśli więc odczuwasz tak zwane „kołatanie serca” charakterystyczne dla arytmii serca, lub odczuwasz przeszywający ból w mostku występujący przy chorobie wieńcowej bądź miewasz duszności i zawroty głowy oraz odczuwasz zwiększoną pobudliwość nerwową, której towarzyszą zaburzenia snu – znamienne dla nadciśnienia, to ich nie lekceważ i zgłoś się do specjalisty kardiologa- Kraków kardiolog w CM Promed otoczy Cię fachową i kompleksową opieką obejmującą diagnostykę i skuteczne leczenie.

Najlepsi kardiolodzy w Krakowie

Nasi lekarze specjalizują się w leczeniu nadciśnienia tętniczego i choroby wieńcowej, których lekceważenie może prowadzić do zawału serca i zgonu. W CM Promed zajmujemy się również leczeniem arytmii serca czy niewydolności serca, które zaburzają prawidłowe funkcjonowanie nie tylko układu krwionośnego, ale i całego organizmu, a nieleczone mogą mieć również poważne konsekwencje zdrowotne.

Nasi lekarze:

Dlaczego my?

Od 20 lat – towarzyszymy
pacjentom, oferując usługi
medyczne na najwyższym poziomie.

Każdego roku
wykonujemy 100 000
świadczeń zdrowotnych.

Zatrudniamy 130 osób
personelu medycznego
z wiedzą i doświadczeniem.

Jakość naszych usług
potwierdzona Certyfikatem
PN-EN ISO 9001:2009.