Laryngolog Prywatnie Kraków

Umów się na konsultację!

Rejestracja telefoniczna czynna od 8-16

Leczymy między innymi:

Przychodnia laryngologiczna CmPromed diagnozuje i leczy choroby gardła, nosa i uszu. Specjalizujemy się głównie w leczeniu chrapania i bezdechów nocnych, które mogą zagrażać życiu, oraz chorobach zatok i szumów usznych. Świadczone przez naszych lekarzy laryngologów usługi są na najwyższym poziomie, a ich doświadczenie praktyczne jest zdobywane i pogłębiane podczas pracy na oddziałach laryngologicznych w szpitalach w Krakowie.

Chrapanie

może powodować problemy
z pamięcią i koncentracją
w ciągu dnia

Bezdech

może być objawem
poważnych problemów
zdrowotnych

mężczyzna wymagający leczenia zatok

Zatoki

choroby zatok związane są
ze stanem zapalnym
i brakiem drożności

Szumy uszne

mogą być przyczyną depresji
i wpływają negatywnie
na komfort życia

Najczęściej wykonywane usługi medyczne

W zakresie usług przychodni laryngologicznej CmPromed znajduje się diagnostyka, leczenie a także zabiegi medyczne. Do najczęściej wykonywanych należą operacje przycięcia migdałków zarówno u dzieci jak i u osób dorosłych, a także operacja nosa, zatok, uszu, szyi i ślinianek. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Zabiegów Laryngologicznych.

Mikrochirurgia Krtani
(laser CO2)

Operacje
uszu

Przychodnia laryngologiczna CmPromed oferuje specjalistyczną diagnostykę, a także zabiegi i operacje obejmujące przeciwdziałania chorobom uszu, nosa i gardła. Zespół otolaryngologów zatrudnionych w CmPromed specjalizuje się w leczeniu takich schorzeń jak chrapanie czy bezdechy nocne. Są to nie tylko uciążliwe przypadłości, ale również niebezpieczne dla zdrowia i życia.

Dodatkowo przychodnia zajmuje się niwelowaniem szumów usznych oraz leczeniem chorób atakujących zatoki. Są to schorzenia, które znacznie utrudniają codzienne funkcjonowanie, dlatego należy zadbać o ich skuteczną diagnozę i drogę leczenia. Przychodnia CmPromed poza diagnostyką i długotrwałym leczeniem, posiada w ofercie również szereg operacji obejmujących narządy górnych dróg oddechowych oraz uszy czy szyję.

Operacje wykonywane w przychodni laryngologicznej CmPromed: operacyjne leczenie chrapania, operacje uszu, szyi oraz ślinianek, mikrochirurgia krtani, operacje wędzidełka nosa, operacje nosa i zatok

Wszelkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany zespół lekarzy, którzy zdobywają praktyczne doświadczenie na oddziałach laryngologicznych w krakowskich szpitalach.
Centrum Medyczne Promed funkcjonuje na rynku od 20 lat, ciesząc się bardzo dobrą renomą i jakością wykonywanych usług. Centrum medyczne rokrocznie wykonuje około 100 000 świadczeń zdrowotnych, co przekłada się na coraz lepsze rozumienie problemów i potrzeb pacjentów.

Ponadto CmPromed posiada certyfikat PN-EN ISO 9001:2009. Świadczy on o jakości wykonywanych usług, określa on bowiem restrykcyjne wymagania odnośnie systemów zarządzania jakością.

Nasi lekarze:

Dlaczego my?

Od 20 lat – towarzyszymy
pacjentom, oferując usługi
medyczne na najwyższym poziomie.

Każdego roku
wykonujemy 100 000
świadczeń zdrowotnych.

Zatrudniamy 130 osób
personelu medycznego
z wiedzą i doświadczeniem.

Jakość naszych usług
potwierdzona Certyfikatem
PN-EN ISO 9001:2009.