Znowu ruszamy z zabiegami Laryngologicznymi. Stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa, każdy Pacjent ma wykonywany test. Zarejestruj się na wizytę przedzabiegową.

Szczepienia na COVID-19 finansowane przez NFZ

Pragniemy poinformować, że CM Promed w Krakowie zostało zakwalifikowane do Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19.

Szczepienia na COVID-19 w Krakowie

Wiele osób zastanawia się, gdzie można zaszczepić się na koronawirusa w Krakowie. W związku z tym chcemy zawiadomić, że już niedługo w naszym Centrum Medycznym Promed będzie można wykonać szczepienie przeciwko COVID-19. Każdy pacjent będzie mógł wybrać naszą placówkę, do czego serdecznie zachęcamy.

Na szczepienie przeciwko COVID-19 będzie można zapisać się w 3 krokach:

  • Krok 1 – Zgłoszenie gotowości do szczepień – dostępny będzie formularz zgłoszeniowy, na podstawie którego wygenerowana będzie lista osób chętnych na szczepienie. Dzięki niej będziemy mogli kontaktować się mailowo z osobami zarejestrowanymi, jak tylko przyjdzie etap szczepienia danej grupy.
  • Krok 2 – dokumenty z PDF na adres email – będzie uruchomiony formularz generujący dokumenty, które należy wypełnić przed przyjściem na szczepienie.
  • Krok 3 – umówienie terminu – możliwość umówienia terminu szczepienia zostanie dodana, gdy rozpoczną się szczepienia osób spoza fazy 0 .

Czy szczepionka na COVID-19 jest płatna?

Szczepionka na koronawirusa jest bezpłatna.

Czy szczepienie się przeciwko COVID-19 jest obowiązkowe?

Szczepienie nie jest obowiązkowe, ale rekomendujemy szczepienie, ponieważ skutecznie może ono ochronić Polaków przed kolejną falą koronawirusa. Szczepienie zalecane jest szczególnie dla osób starszych, a także posiadających choroby współistniejące.

W jakiej kolejności można zaszczepić się na COVID-19?

Szczepienia na COVID-19 w Krakowie w klinice CM Promed będą wykonywane zgodnie z rozporządzeniami Rządu. Obecnie trwa etap 0 narodowego programu szczepień, podczas którego szczepieni są medycy oraz personel medyczny. Już niedługo, 15 stycznia, rozpocznie się rejestracja na 1 etap szczepień, który będzie obejmować pensjonariuszy domów pomocy społecznej oraz zakładów opiekuńczo-leczniczych, pielęgnacyjno-opiekuńczych i innych miejsc stacjonarnego pobytu, osoby powyżej 60. roku życia w kolejności od najstarszych, służby mundurowe, w tym Wojsko Polskie, nauczycieli, a także rodziców wcześniaków. Więcej na temat kolejności szczepień można przeczytać tutaj: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/od-kiedy-moge-sie-zaszczepic

Kiedy szczepionki będą dostępne w klinice CM Promed w Krakowie?

Zachęcamy do śledzenia naszej strony Internetowej, a także profilów na Social Mediach: „Nie chrap kochanie” na Facebooku oraz CMPROMED na Twitterze, po pojawieniu się szczepionki w naszej Klinice, niezwłocznie podamy tę informację. Poinformujemy także o dalszych etapach dotyczących realizacji szczepień.

Więcej informacji na temat narodowego programu szczepień przeciwko COVID-19, a także samej szczepionki, można przeczytać na oficjalnej stronie Rządu : https://www.gov.pl/web/szczepimysie

Więcej informacji już wkrótce.