Znowu ruszamy z zabiegami Laryngologicznymi. Stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa, każdy Pacjent ma wykonywany test. Zarejestruj się na wizytę przedzabiegową.

Nowy sprzęt

Centrum Leczenia Chrapania PROMED wzbogaciło swoją ofertę o bardzo nowoczesny sprzęt – system fiberoskopowo-endoskopowy firmy Carl Storz. Urządzenie to pozwala przeprowadzać bardzo dokładne badania laryngologiczne obrazując nieprawidłowość na monitorze.

Centrum Medyczne PROMED, poszerzyło swoją ofertę o usługi z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu – systemu fiberoskopowo-endoskopowego, renomowanej i cenionej firmy Carl Storz. Sprzęt przyczyni się do polepszenia jakości usług, jakie nasze centrum świadczy w zakresie diagnostyki i leczenia problemów związanych z nieprawidłowościami natury laryngologicznej. Obraz, jaki zapewnia tej nowej generacji sprzęt, charakteryzuje się znacznie lepszą, w porównaniu do starszych modeli, ostrością i szczegółowością. Umożliwi naszym specjalistom jeszcze dokładniejszą diagnostykę, a pacjentom większy komfort podczas przeprowadzania badań. Widoczny na monitorze pogląd nieprawidłowości, jest na tyle dokładny, że widoczne są nawet drobne zmiany chorobowe. Leczenie bezdechu oraz chrapania, w czym specjalizuje się nasze centrum, wymaga precyzyjnych zabiegów. Dzięki możliwości wydruku obrazów z aparatu fiberoskopowo-endoskopowego, nasi specjaliści mają możliwość wnikliwego zbadania wszelkich zmian oraz dokonania konsultacji.

Dane kontaktowe

Centrum Medyczne PROMED

ul. Rozrywka 24a
31-419 Kraków
czynne: pon.-pt. 8:00-20.00

Adres email:

rejestracja@cmpromed.pl

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Umów się na konsultacje